Закритий брифінг для ЗМІ

ОРГАНІЗАТОРИ: Міжнародний центр перемоги України (ICUV), Громадянська мережа ОПОРА, Центр протидії корупції (AntAC), АНТС – мережа захисту національних інтересів.

КОЛИ: 6 лютого 11:00-13:00

З початку повномасштабного вторгнення експертки ICUV працюють над залученням міжнародної підтримки для України у сферах:

 • збройної допомоги;
 • створення спеціального трибуналу та покарання росії за воєнні злочини;
 • боротьби з ядерним тероризмом та збереженню енергосистеми України; 
 • конфіскації російських активів; 
 • посилення санкцій проти росії;
 • прискорення євроінтеграції України.

ПІД ЧАС ЗУСТРІЧІ ОБГОВОРИМО:

 • Постачання зброї Україні. Чому так довго ми не могли отримати HIMARS, Leopard 2 і Abrams? Що Україна має зробити, щоб отримати літаки F16? Чому приїздили аудитори Пентагону і чи вплинуть останні корупційні скандали на постачання зброї Україні?
 • Створення спеціального трибуналу для забезпечення відповідальності росії. Коли росію виженуть з ООН та інших міжнародних організацій? Коли судитимуть путіна? Хто працюватиме над створенням спеціального трибуналу?
 • Як енергосистема України протистоїть останнім атакам Росії? Холодомор. Які ресурси ще потрібні Україні, щоб пережити зиму?
 • Підготовка до посівної. Чому рф планує знищувати держрезерви продовольства і чим загрожує Голодомор для світу 
 • Підтримка Азії. Чи допоможе Японія, яка очолить G7 цього року, збільшити підтримку світових лідерів для України? Як позиція Китаю впливає на війну в Україні? Як Україна разом з Тайванем можуть протистояти авторитаризму?
 • Коли Україна отримає заморожені за кордоном російські $300 млрд? 
 • Чи внесуть Росатом в 10й пакет санкцій?
 • Яка стратегія з деімперіалізації росії?

СПІКЕРКИ:

● Ольга Айвазовська, голова правління Громадянської мережі ОПОРА

● Ганна Гопко, голова правління Мережа захисту національних інтересів “ANTS”, голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах VIII скликання

● Дарія Каленюк, виконавча директорка Центру протидії корупції (ЦПК)

● Олена Галушка, членкиня правління Центру протидії корупції (ЦПК), голова правління ICUV

● Вікторія Войціцька, директорка з адвокації питань енергетики ICUV, народна депутатка України 8-го скликання.

ФОРМАТ:

Неформальний брифінг не під запис та презентація міжнародного центру. Після заходу зацікавлені представники медіа можуть отримати коментарі спікерок для публікацій. Подія буде доступна лише в офлайн-форматі, публікація запису не передбачається з огляду на формат події.

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА: Для підтвердження участі просимо всіх учасників заповнити коротку гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/3drsS4w4TJ9agDwS6

ОРГАНІЗАТОРИ

Міжнародний центр перемоги України | ICUVце громадська організація, яка об’єднує лідерок українського громадянського суспільства, щоб заохотити лідерів громадської думки в усьому світі підтримувати Україну та досягти української перемоги у 2023 році. Головна мета – «мобілізувати світ для української перемоги». Експертки Центру виступають за такі напрямки: постачання зброї в Україну, створення спецтрибуналу та покарання Росії за військові злочини; подолання ядерного тероризму та збереження енергетичної системи України; арешт російських активів; посилення санкцій проти Росії; прискорення євроінтеграції України.


Громадянська мережа ОПОРА –  одна з провідних неурядових та позапартійних всеукраїнських організацій громадського контролю та адвокації у сфері виборів, парламентаризму, освіти, управління спільною власністю, енергоефективності, місцевого самоврядування, а також всеосяжного впровадження принципу відкритих даних. Ми прагнемо сталого розвитку суспільства, незворотних змін, які можуть бути забезпечені через якісні інституційні реформи, позитивні соціальні та культурні зрушення.


Центр протидії корупції  – українська організація громадянського суспільства, яка об’єднує експертів з правового, медіа та громадсько-політичного сектору з боротьби з корупцією як першопричиною ключових державотворчих проблем в Україні.


ANTS – Мережа захисту національних інтересів
– громадська організація, головною метою якої є формування бачення України до 2030 року та допомога наступному поколінню українських громадських діячів політиків у його реалізації, щоб повністю підготуватися до НАТО та ЄС, імплементація реформ та допомога громадам. 

ICUV is always open for collaborations with mass media worldwide

Request for interview